Rejestruj domenę

Po wybraniu najlepszej nazwy domeny, która będzie Twoją wizytówką w sieci, nadszedł czas, aby wybrać odpowiedniego dostawcę usług hostingowych. Jeśli poszukujesz profesjonalnego, pewnego i stabilnego hostingu  wybierz serwery Hostfactor.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz w obsłudze agencji reklamowych, które cenią sobie wysokie parametry w najlepszych cenach

Również zastosowanie zaawansowanych macierzy RAID10 oraz kopie bezpieczeństwa na osobnych serwerach fizycznych to kluczowe elementy strategii bezpieczeństwa.

Dyski SSD z protokołem NVMe

Sześciokrotnie wydajniejsze od klasycznych dysków SSD opratych o interfejs SATA lub tradycyjnych dysków talerzowych SAS. Dyski te nie tylko zwiększą niezawodność oraz stabilność usług, ale również przyspieszą działanie stron WWW.

Ultranowoczesne serwery

Usługi naszych Klientów utrzymywane są na serwerach renomowanych firm takich jak IBM, HP i Dell. Serwery posiadają po dwa bardzo wydajne procesory, macierze dyskowe NVMe i do 128 GB pamięci DDR4 ECC.

CEPH - bezpieczeństwo danych

Przy wyborze rozwiązania dyskowego powinniśmy nie tylko zwrócić uwagę na jego wielkość, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo danych, które będziemy na nim przetrzymywać. Technologia rozproszonego storage CEPH umożliwia nie tylko na swobodne powiększenie naszej przestrzeni dyskowej, ale oferuje również sprawdzone metody zabezpieczania danych.